Další týden distanční výuky je za námi

Vážení žáci a rodiče, je za námi první týden distanční výuky v kalendářním roce 2021. Vedení a zaměstnanci SOU a PrŠ Kladno – Vrapice Vám přejí, aby tento nový rok byl pro Vás co nejlepší; těžkosti a problémy, které přinese, společně jistě zvládneme.
Dovolujeme si Vám znovu připomenout, že distanční výuka je dle Školského zákona povinná a je plnohodnotnou alternativou běžné výuky ve škole. Blíží se pololetní vysvědčení a hodnocení Vaší práce jak ve škole, tak během distanční výuky se na něm objeví. Těm z Vás, kteří při ní pracují nedostatečně, připomínáme, že kromě práce on-line si můžete ve škole u svých garantů domluvit práci „papírovou“, dále můžete využít individuální konzultace s vyučujícími buď telefonické nebo za dodržení všech hygienických opatření ve škole. Veškeré materiály k výuce si také můžete vyzvednout v 1. patře školy bez předchozího telefonického ohlášení, a to denně od 8.00 do 14.00 hodin. Naše škola také spolupracuje s organizací Člověk v tísni, která rovněž nabízí svou pomoc. Kontakty najdete v samostatném článku v této sekci.
Chápeme, že situace je mimořádně obtížná a pro nás všechny stále ještě vlastně nová. Ale nebojte se, společně se nám ji jistě podaří zvládnout a vše dobře dopadne – i Vaše vysvědčení :-)!