Školní rok 2011-2012

Předání výučních listů

Ve čtvrtek 21.6.2012 proběhlo slavnostní vyřazení absolventů v obřadní síni za přítomnosti primátora města Kladna Ing. Dana Jiránka.

155 Photos

Sám před sebou neutečeš 2012

19.6.2012 – PROJEKTOVÝ DEN “SÁM PŘED SEBOU NEUTEČEŠ” Naše škola si připravila pro žáky další projektový den. Tentokrát byl sportovní den zaměřený na sportovní aktivity. Vyvrcholením celé akce bylo předání sladkostí a opékání buřtů.

54 Photos

Resocializační pobyt - Kletečná

Od 21.-25.5.2012 se uskuteční pro naše žáky další resocializační pobyt. V rámci projektu „Motivace jako most k úspěšnému životu“ se uskuteční od 21.-25.5.2012 další pětidenní resocializační pobyt žáků v rekreační středisku Lenka v Kletečné u Humpolce. Rekreační středisko Kletečná se nachází v srdci Českomoravské vysočiny nedaleko obce Kletečná u Humpolce. Je situováno na jižním svahu s výhledem na chráněné území Jankovského potoka – jeden z přítoků nedaleké Sedlické přehrady. Ubytování je v pokojích s vlastním sociálním zařízením.

142 Photos

Učňovské dovednosti - ZHR2, KUC2, ZDR3

"Dovednosti odborného výcviku" - v měsíci květen proběhla opakující se soutěž. Akce se zúčastnily třídy ZHR2, KUC2, ZDR3

39 Photos

Sportovní kurz - III. ročník

Žáci třetího ročníku se od 14.- 18. května 2012 zúčastní sportovního kurzu, který se bude konat v Libušíně pod dohledem pedagogů naší školy.

106 Photos

Dovednosti kuchařů 2012

DOVEDNOSTI ODBORNÉHO VÝCVIKU - 27.4.2012 proběhla soutěž kuchařů. Soutěž byla určena pro žáky z třetího ročníku. Cílem soutěže bylo ukázat svoje dovednosti ve studené kuchyni. Nejlepší žáci byli ohodnoceni finanční odměnou.

31 Photos

Kuchařská soutěž v Plzni 2012

SENZACE!!! Naši žáci reprezentovali naší školu v jarní kuchařské soutěži, která se uskutečnila v Plzni 18.dubna 2012. Žáci obsadili přední místa v soutěži. Celkový počet družstev bylo 20 družstev. V soutěži si každá škola zvolila dvě družstva. Školu reprezentovali žáci z I. ročníku (Michal Šebesta, Markéta Schnaubeltová, Anna Farkašová, Diana Dunková).

81 Photos

Reprezentace školy v hokejbalu

Naši dva žáci Milan Schnaubelt a AdamChobotský si zahrají semifinále v celostátní soutěži v dorosteneckém hokejbalu.

12 Photos

Příprava na jarní kuchařskou soutěž

Naši žáci se dnes připravovali na jarní kuchařskou soutěž, která se uskuteční v Plzni 18.dubna 2012. Soutěž je určena žákům odborných učilišť. V soutěži si každá škola může zvolit dvě družstva. Naší školu budou reprezentovat žáci z I. ročníku (Michal Šebesta, Markéta Schnaubeltová, Anna Farkašová, Diana Dunková).

14 Photos

Lyžařský výcvik

V sobotu 11.2.2012 odjeli naši žáci s pedagogickým dozorem na lyžařský výcvik. Již tradičně se výcvik koná v Krkonoších ve vesničce Stážné. Ubytování je v horské boudě Zvonařka. Chata je roubeného typu, nacházející se v rekreačním středisku Strážné v Krkonoších (cca 7 km od Vrchlabí, 15 km od Špindlerova Mlýna).

58 Photos

Soutěž o nejlepší webové stránky

Osmý ročník soutěže o nejlepší webové stránky základních, středních a vyšších odborných škol na území Kladna byly včera v dopoledních hodinách slavnostně vyhlášeny v obřadní síni kladenského magistrátu. Dohromady se účastnilo čtyřiadvacet škol, což znamená sedmdesát procent všech, jež jsou spravovány na území města.

7 Photos

Mezitřídní turnaj - florbal

Mezitřídní turnaj - florbal

53 Photos

Motivačně-adaptační kurz - Jánské Lázně

V termínu od 2.-6.1.2012 si naše škola připravila pro naše žáky další MOTIVAČNĚ-ADAPTAČNÍ KURZ. Tentokrát žáci za doprovodu pedagogů navštívili lázeňské město v Krkonoších Jánské Lázně.

84 Photos

POSLEDNÍ PŘEDVÁNOČNÍ TÝDEN 2011

Poslední předvánoční týden je tady. Jako v každém školním roce nechyběla ve škole vůně cukroví a vánoček. Žáci oboru: „kuchař“ společně s učiteli pekli tradiční vrapické vánočky a cukroví. Ve škole celý týden probíhaly tradiční třídní besídky. Za doprovodu vánočních koled se nadělovala spousta dárečků.

24 Photos

Zumba

18 Photos

Multikulturní projektový den

Projektový den, který se uskutečnil 23.11.2011 v OU ve Vrapicích. Jedná se o projekt, který se uskutečnil v rámci projektu: VYBUDOVÁNÍ „MOTIVAČNÍHO MOSTU“ jako podpory vzdělávání a kariérového rozhodování žáků ohrožených předčasným odchodem ze vzdělání.

46 Photos

Foto z odborného výcviku

Záběry z odborného výcviku

25 Photos