Školní rok 2012-2013

EKO-POBYT

V podnělí 3. června odjela skupina žáků našeho učiliště na eko-pobyt, který se uskutečnil v rekreačním středisku Lenka v obci Kletečná u Humpolce. Pobyt byl hrazen z projektu OPVK “Modernizace vzdělávání – Šance lepšího pracovního uplatnění”. Žáci měli bohatý program, který si pro ně připravil pedagogický doprovod (návštěva farmy v Onšovicích, simulační hry v lese, cyklovýlety apod.).

212 Photos

PÍSEMNÁ ČÁST ZÁVĚREČNÝCH UČŇOVSKÝCH ZKOUŠEK

3.6.2013 – PÍSEMNÁ ČÁST UČŇOVSKÝCH ZÁVĚREČNÝCH ZKOUŠEK

42 Photos

Sportovní kurz žáků ze třetího ročníku - Libušín 2013

Žáci třetího ročníku se od 13.- 17. května 2013 zúčastnili sportovního kurzu, který se konal v Libušíně pod dohledem pedagogů naší školy.

173 Photos

MEZITŘÍDNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

26.4.2013 - V rámci tělesné výchovy dnes proběhl turnaj ve stolním tenise. Na prvním místě skončil Milan Schnaubelt (MAL3), druhé místo patřilo Miloslavu Dolákovi (MAL3) a na třetím místě skončil Lukáš Rácz (MAL1). Cenu útěchy získali žáci Jakub Ušiak a Rácz Patrik. Všichni hráči byli odměněni sladkostí. Gratulujeme

4 Photos

DEN BESIPU

25.4.2013 – DEN BESIPU NA SÍTNÉ - Zajímavá akce pro žáky druhého stupně základních škol a studenty středních, vyšších a vysokých škol, zaměřená na bezpečnost silničního provozu, se ve čtvrtek uskutečnila na kladenském náměstí Sítná. Jednalo se o Den Besipu, při němž se prezentovaly složky integrovaného záchranného systému. Kromě jiných aktivit zde bylo možné zhlédnout ukázky práce hasičů, policistů a záchranné služby.

16 Photos

VYROB SI ZA KAČKU

Akce ” Vyrob si za kačku” Studentky 2. ročníku oboru květinářky – aranžérky měly za úkol vymyslet módní doplňky vyrobené z odpadu. V rámci hodiny Kreslení a modelování vyráběly šperky, kabelky a různé dekorativní předměty z PET lahví, krabic od mléka, starých zipů apod.Učí se tím nezatěžovat přírodu odpady a využívat i nevšední materiály. V budoucnu chtějí tuto akci pořádat i pro své vrstevníky a širokou veřejnost. Přijďte mezi nás a naučíme vás kouzlit z odpadu.

6 Photos

ŠKOLNÍ PARLAMENT

18.3.2013 - Dnes odpoledne proběhl další školní parlament, tentokrát se žáci sešli v nových prostorách školy. Žáci byli seznámeni s aktivitami na měsíc březen a duben. Další školní parlament se bude konat v měsíci duben.

13 Photos

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ PŮDNÍCH PROSTOR ŠKOLY

27.2.2013 – V Odborném učilišti a Praktické škole Vrapice dnes proběhlo za účasti hejtmana Středočeského kraje Josefa Řiháka, náměstka Zdeňka Syblíka a radního Pavla Hubeného slavnostní ukončení projektu rekonstrukce a přestavby školní budovy, která byla realizována v druhé polovině minulého roku.

73 Photos

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK - STRÁŽNÉ 2013

V termínu od 16.-23.2.2013 se uskutečnil lyžařský výcvik žáků I. ročníku. Již tradičně se výcvik konal v Krkonoších ve vesničce Stážné. Ubytování pro naše žáky bylo v horské boudě Zvonařka. Chata je roubeného typu, nacházející se v rekreačním středisku Strážné v Krkonoších (cca 7 km od Vrchlabí, 15 km od Špindlerova Mlýna).

75 Photos

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

30.1.2013 – TURNAJ VE STOLNÍM TENISE - Žáci z třídy KUC1B a MAL1 odehráli turnaj ve stolním tenise. Nejdříve se hrálo vyřazovacím způsobem, pak následoval turnaj smíšených dvojic.

9 Photos

Úprava zahrady v Domově seniorů - Nové Strašecí

8.10.2012 byla slavnostně otevřena zahrada Alzheimer-centra POHODA v Domově seniorů Nové Strašecí. Do provozu byl uveden unikátní projekt poskytující obyvatelům Alzheimer-centra POHODA možnost samostatného pohybu po areálu zahrady s možností návštěv různých míst, které jim budou připomínat v rámci reminiscence doby minulé.

28 Photos

Zahájení školního roku 2012-2013

3.září 2012 - Slavnostní zahájení nového školního roku

24 Photos