Školní rok 2017-2018

Itálie 20. září 2017

Ve středu 20. září odjeli žáci do hotelové školy IAL na kurz s tématem RYBY A MOŘSKÉ PLODY. Ve škole měli možnost vyzkoušet si práci italského kuchaře připravující pokrmy s darů moře. Vše co si žáci uvařili, mohli i sníst. Odpolední program určilo počasí. Bylo jasno bez jediného mráčku, takže koupání u bazénu nebo v moři bylo nutností.

84 Photos

Itálie 19. září 2017

V úterý 19. září probíhal pro žáky další kurz v hotelové škole IAL s tématem TĚSTOVINY A SUGA. Žáky do hotelové školy vozí autobus, který máme celých 14 dní k dispozici. Ráno nastupují po snídani v 8:15 do autobusu a odpoledne se vrací kolem 14 hodiny zpět na hotel. Degustační oběd mají ve škole. Žáci vařili plněné těstoviny se špenátem a sýrem.

22 Photos

Itálie 18. září 2017

V pondělí 18. 9. se po snídani žáci přepravili do hotelové školy IAL, kde probíhal kurz s tématem TĚSTOVINY A SUGA, následoval degustační oběd ve škole. K obědu si žáci uvařili domácí těstoviny s hříbkovou a tomatovou omáčkou, italské lasagne. V odpoledních hodinách byla naplánována procházka po pláži, nákup v místních obchodech a večerní trh.

133 Photos

Itálie 16. a 17. září 2017

Vyrazili jsme v plánovaný čas odjezdu. Cesta byla super, každé 3 hodiny byla třicetiminutová pauza na protažení. Proběhlo ubytování s rozdělením pokojů. K obědu a večeři jsou 4hodové menu. Vaří báječně 🙂 Před večeří jsme šli navštívit gastronomické trhy. Noc proběhla bez problémů.

60 Photos

Přivítání nových žáků

Školní rok je již v plném proudu a tak nezbývá než popřát žákům spoustu dobrých výsledků, chuť se vzdělávat a hlavně radost z pobytu ve škole. Rodičům pak hodně trpělivosti a pevné nervy.

20 Photos