Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno – Vrapice, příspěvková organizace

volejte Po–Pá: 7–15 h

Bakaláři

Office 365

Moodle

Facebook

Instagram

Koncem měsíce října proběhl adaptační pobyt, kterého se účastnili žáci prvních a třetích ročníků oborů truhlář a elektrikář. Žáci byli ubytováni na horské chatě Zvonařka.

Po rozdělení pokojů a dobrém obědě jsme po turistické trase vyrazili k Vodopádu Lánov. Cesta vedla po červené do údolí bývalým říčním korytem, tak to byl místy i adrenalinový zážitek. O to víc chutnala večeře. První den pobytu jsme zakončili hraním stolního fotbalu, kulečníku a stolní vědomostní hrou.

Druhý den po vydatné snídani jsme opět vyrazili na túru do pět kilometrů vzdáleného Vrchlabí. Zde jsme navštívili místní kapličku, další vodopády a minipivovar Medvěd. Odpoledne část žáků trávila ve sportovním areálu hraním fotbalu a zbytek žáku houbařil v přilehlém lese. Po návratu na chatu jsme se před večeří ještě zabavili střelbou z airsoftových zbraní. Večer jsme společně strávili u oblíbené hry Activiti. Pantomima a další úkoly nás velice pobavili. Jako druhou večeři jsme si z čerstvě nasbíraných hub uvařili vynikající smaženici a tím jsme hezky zakončili celý pobyt.

Žáci i učitelé si adaptační pobyt velice užili, i díky tomu se upevnili vztahy napříč obory a ročníky.

1 | Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno | Vrapice

Více fotografií najdete v záložce FOTO.

Skip to content