Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno – Vrapice, příspěvková organizace

volejte Po–Pá: 7–15 h

Bakaláři

Office 365

Moodle

Facebook

Instagram

Od neděle do úterý hostil Středočeský kraj mezinárodní Fórum hejtmanů, které se konalo ve Středočeském kraji ku příležitosti 20 let od vstupu České republiky do Evropské unie. Zúčastnili se ho nejvyšší zástupci regionů z Francie (Burgundsko Franche-Comté), Polska (Opolské vojvodství) a Německa (Porýní-Falc), kteří spolupracují v rámci tzv. „4-Dohody.“

Na programu byla konference věnovaná unijnímu členství, po které následovala diskuze se studenty Gymnázia Jiřího Ortena v Kutné hoře, návštěva vědeckých center Eli Beamlines ve Vestci a Biocev v Dolních Břežanech nebo například kulturní program v Nelahozevsi, v rámci kterého bylo připomenuto výročí 120 let od úmrtí hudebního skladatele Antonína Dvořáka. Delegace se také setkala se studenty gastronomických oborů ze všech čtyř regionů, kteří při příležitosti mezinárodního Setkání mládeže připravili multikulturní čtyřchodové menu.

Naše škola měla velkou čest účastnit se této velké akce na zámečku v Nelahozevsi – naši studenti připravili občerstvení a květinovou výzdobu.

Více fotografií z této akce najdete v záložce FOTO.

Skip to content